• Aum Lavantalı Mavi Göz Yastığı - kılıflı

Aum Lavantalı Mavi Göz Yastığı - kılıflı

78,00 TL

Sizi Aum sembolünün mistik etkisi ile farkında olarak buluşmaya davet ediyoruz.

Aum sesinin yaradılıştaki ilk ses olduğu ve evrenin sesi olduğu söylenir. Bu sembolün içerisinde bir çok anlam yer almaktadır; Şuanki uyanık halimiz, dingin ve farkında olan meditatif halimiz, yaşanılan ilizyon dünya alemi, mutlak bir gerçeklik olan şu an, derin uyku ve sessizlik. Özünde, sembolün üzerinde yer alan küçük nokta Tanrı ile olan bağlantımızı sembolize etmektedir.

Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinsede gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

 

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Yanında ayrıca siyah kılıf da bulunmaktadır. Kılıf siyah renktedir, yıkanabilir ve %100 organik pamuk kumaştan üretilmiştir. 

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

TÜM GÖZ YASTIKLARI


Göz yastığı içerik: Lavanta, buğday tohumu ve pirinç karışımıdır. Renk; "Aum" modeli için mor, pembe, yeşil ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Kumaş: %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır. Boyut: 10*24 cm *Göz yastığı kişisel kullanıma uygun olduğundan, ürün hasarlı değil ise iade kabul edilmemektedir.