• Buddha Sembollü Lavantalı Göz Yastığı
  • Buddha Sembollü Lavantalı Göz Yastığı
  • Buddha Sembollü Lavantalı Göz Yastığı

Buddha Sembollü Lavantalı Göz Yastığı

78,00 TL

"Buda" temalı göz yastıkları ile düşüncelerinizin farkına varın. 

Zihninizden geçen tüm düşünceler sizin üzerinizde çok ciddi bir etkiye sahiptir. Buddha'nın da dediği gibi "düşüncelerimiz sonucunda var oluyoruz" yani ne düşünürsek ona dönüşüyoruz. Gündelik yaşamda ki düşüncelerinizi fark ederek, göz yastığınızı gözünüze koyduğunuzda ilk olarak nefesinize odaklanıp daha sonra kabul içinde olan bir düşünce  yapısına nasıl geçebileceğinize dair kısa bir meditasyon yapabilirsiniz.

Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinsede gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

Sembol Anlamı: Buddha Sanskritçe'de uyanmak, bilinçlenmek anlamına gelmektedir. Herhangi bir yol gösterici olmadan kendi içinde uyanmış olamayı sembolize eder.

 

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Yanında ayrıca siyah kılıf da bulunmaktadır. Kılıf siyah renktedir, yıkanabilir ve %100 organik pamuk kumaştan üretilmiştir. 

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

TÜM GÖZ YASTIKLARI

 

 


 

Göz yastığı içerik: Lavanta, buğday tohumu ve pirinç karışımıdır.

Renk; "Buddha" modeli için bej, mor ve pembe kumaş seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Kumaş: %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır.

Boyut: 10*24 cm