• Do Not Disturb Lavantalı Göz Yastığı - (S)
  • Do Not Disturb Lavantalı Göz Yastığı - (S)

Do Not Disturb Lavantalı Göz Yastığı - (S)

65,00 TL
Tükendi.


"Do not disturb" serisi ile rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Yaşamınızda fark yaratmak için 21 gün boyunca en az 5 dakika göz yastığınızı gözünüze yerleştirdikten sonra sadece kendinizle başbaşa kalabileceğiniz ve düşüncelerin gelip geçmesine izin verdiğiniz bir uygulama, kendi içinize yaptığınız yolculuğun başlangıcıdır.

 Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinsede gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.


TÜM GÖZ YASTIKLARI


Göz yastığı içerik: Lavanta ve buğday tohumu karışımıdır.

Renk; "Do not disturb" sarı çizgili 

Kumaş: %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır.

Boyut: 10*24 cm