• Let's Go Travel Göz Yastığı - kılıflı

Let's Go Travel Göz Yastığı - kılıflı

78,00 TL

"Let's Go Travel" serisi ile rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Yaşamınızda fark yaratmak için 21 gün boyunca en az 5 dakika göz yastığınızı gözünüze yerleştirdikten sonra sadece kendinizle başbaşa kalabileceğiniz ve düşüncelerin gelip geçmesine izin verdiğiniz bir uygulama, kendi içinize yaptığınız yolculuğun başlangıcıdır.

 Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinse de gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Yanında ayrıca siyah kılıf da bulunmaktadır. Kılıf siyah renktedir, yıkanabilir ve %100 organik pamuk kumaştan üretilmiştir. 

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

TÜM GÖZ YASTIKLARI

 


Göz yastığı içerik: Lavanta ve buğday tohumu karışımıdır.

Renk; "Let's Go Travel" açık bej

Kumaş: %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır.