• Wild and Free Lavantalı Göz Yastığı
  • Wild and Free Lavantalı Göz Yastığı
  • Wild and Free Lavantalı Göz Yastığı
  • Wild and Free Lavantalı Göz Yastığı

Wild and Free Lavantalı Göz Yastığı

139,00 TL

"Wild and Free" göz yastıkları serisi ile sizi kendi doğanıza dönmenize davet ediyoruz. Yeryüzü aynı bizim gibi canlı, burada hepimiz beraberiz.  Vahşi hayatın gücünün farkında olarak tabiat ve insanın bir olduğunu hatırlatmak istedik. 

 

Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinsede gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Yanında ayrıca siyah kılıf da bulunmaktadır. Kılıf siyah renktedir, yıkanabilir ve %100 organik pamuk kumaştan üretilmiştir. 

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.

TÜM GÖZ YASTIKLARI

 


Göz yastığı içerik: Lavanta, buğday tohumu ve pirinç karışımıdır. 

Renk; "Wild and Free" modeli için sarı, gri ve mavi çizgili kumaş seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Kumaş: %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır.

Boyut: 10*24 cm