• Yaşam Çiçeği Sembollü Lavantalı Göz Yastığı
  • Yaşam Çiçeği Sembollü Lavantalı Göz Yastığı
  • Yaşam Çiçeği Sembollü Lavantalı Göz Yastığı
  • Yaşam Çiçeği Sembollü Lavantalı Göz Yastığı

Yaşam Çiçeği Sembollü Lavantalı Göz Yastığı

78,00 TL

"Yaşam çiçeği" sembollü göz yastığı ile yaratıcı gücü sizlere hatırlatmak istedik. Bu sembol manevi olarak zenginleşmeyi, var olan yeteneklerinizi kullanabilmeyi ve yaşamınızda yeniliklere yer açmak için harika bir şifa gücüne sahiptir. Yaşam enerjinizi genişletip, korunmanıza da destek olur. 

 

Ruhanda Göz yastığı yoga, reiki ve meditasyon gibi çalışmalarda derin dinlenme amacı ile kullanılan aromaterapik destek bir üründür. Dinlenme sırasında ışığı ağırlığıyla engeller ve göz çevresine hafifçe masaj yaparak lavantanın rahatlatıcı etkisiyle kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Genellikle "yoga göz yastığı" olarak bilinsede gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanılabilir. Uykusuzluk ve baş ağrısına doğal bir çözüm sunar. Rüyalarınızın net olmasına alan açtığından, uykuya dalmadan 10 dakika önce kendinize bu eşsiz deneyimi yaşatın.

Göz yastıklarının içerisinde bulunan lavantalar Isparta'nın yerli üreticilerinden alınarak çevre dostu kumaş ile desteklenmiştir.

Özel tasarım kutusunda, ürünü açıklayıcı kartpostal ile birlikte gönderilmektedir.

Yanında ayrıca siyah kılıf da bulunmaktadır. Kılıf siyah renktedir, yıkanabilir ve %100 organik pamuk kumaştan üretilmiştir. 

Ürün ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan "ürün detayı" bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

TÜM GÖZ YASTIKLARI

 

 

 

 


Göz yastığı içerik; Lavanta, buğday tohumu ve pirinç karışımıdır.

Renk; "Yaşam Çiçeği" modeli için mavi, pembe, mor ve yeşil kumaş renkleri bulunmaktadır.

Kumaş; %100 organik pamuklu kumaş kullanılmıştır.

Boyut:10*24 cm